ZABIEGI DLA CER TŁUSTYCH I TRĄDZIKOWYCH

Zabieg oczyszczający - Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju. W młodym wieku, kiedy częstą przypadłością jest łojotok i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara a w przypadku skór tłustych, widoczne stają się rozszerzone pory, tworzą się zaskórniki ,grudki i krostki

Efekty po oczyszczaniu skóry:

  • usunięcie martwych komórek naskórka
  • odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
  • wyeliminowanie zaskórników
  • usunięcie toksyn z tkanek
  • przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
  • przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych

Zabieg normalizujący dla skóry tłustej - reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża widoczne pory, matuje skórę 

Zabieg normalizująco – bakteriobójczy z kwasami BHA - Przedstawicielem kwasów BHA w kosmetyce jest kwas salicylowy , który bardzo dobrze rozpuszcza się w tłuszczach. Dzięki temu oprócz właściwości złuszczających ma zdolność przenikania przez warstwę łojową i wnikania w głąb skóry. Ma bardzo duże znaczenie w przypadku leczenia cery z problemami trądzikowymi . Kwas salicylowy odblokowuje pory, przeciwdziała powstawaniu wypryskom, oczyszcza skórę z zaskórników, działa bakteriobójczo.

Oczyszczanie na zimno „Barbados” - zabieg przeznaczony dla cer tłustych, zaskórnikowych z problemem porozszerzanych naczynek.

Oczyszczanie „Nano IN Clear”- zabieg dla cer problematycznych, trądzikowych, ciężkich do oczyszczania .