ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE OPRAWĘ OCZU

Regulacja brwi - Regulacja brwi wydobędzie piękno twoich oczu. Możesz zmienić dzięki niej także rysy twarzy. Zadbaj o brwi, by były naturalne i wyraźne .Często zdarza się, że kobiety maja ładną naturalną linię brwi i wtedy wystarczy delikatnie pomóc im zachować ten kształt. Odpowiednie wymodelowanie potrafi zmienić całkowicie wygląd twarzy, watro zwięc zadbać o te krótkie włoski tuż nad powiekami.

Henna brwi i rzęs - Henna używana była już we wschodnich cywilizacjach. Obecnie przeżywa swój renesans. Stosowana nie tylko w celach estetycznych, ale również zapewnia włosom ochronę i połysk. Najistotniejszy jest odpowiedni dobór koloru. Zbyt ciemne brwi nadają twarzy nienaturalnego, nawet nieco grożnego wyrazu. W gabinecie stosujemy henny proszkowe i żelowe w kolorach: grafit, jasny brąz, ciemny brąz, granat i czarny.

Jeśli nigdy nie farbowałaś brwi henną musisz wykonać test uczuleniowy oraz  poznać przeciwwskazania:

  • stany zapalne i alergiczne skóry,
  • jakiekolwiek uszkodzenia, lub otarcia naskórka w okolicy brwi,
  • jeśli nosisz soczewki - zdejmij je przed wykonaniem henny!
  • choroby i uszkodzenia oka: jęczmień, zapalenie spojówek, a nawet zaczerwienienie,
  • jeśli masz świeżo wydepilowane brwi, czasami najlepiej chwilę odczekać.

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodą 1:1 - polega na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, jej sztucznego odpowiednika. Używa się w tym celu specjalnego kleju i precyzyjnych, cieniutkich szczypczyków. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, których naturalne rzęsy są dość krótkie, rzadkie, bądź proste. Wiele kobiet decyduje się na ten zabieg ze względu na zbliżającą się ważną okoliczność, np. ślub, studniówka, czy sylwester. Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 4 tygodni, jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Dlatego uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie. Zabieg trwa dość długo, bo ok. 1,5 – 3 godzin.  Przed zabiegiem dobrze jest wykonać 1-2  dni wcześniej  hennę, ponieważ sztuczne rzęsy dokleja się z zachowaniem 1mm odstępu od skóry. Aby zniwelować różnicę w kolorze, barwi się naturalne rzęsy na czarno. Głównym przeciwwskazaniem są bardzo wrażliwe oczy. Mogą one być drażnione zarówno przez klej, jak i same rzęsy, które są dość sztywne. Dlatego tego zabiegu raczej nie poleca się alergikom.

Rzęsy-kępki - Sztuczne rzęsy, połączoneze sobą po kilka sztuk, stanowią idealne dopełnienie każdego makijażu. Ich nieregularny kształt, perfekcyjne rozdzielenie, niesamowita długość nadają  niepowtarzalny wygląd oprawie oka dodając uroku spojrzeniu. Rzęsy w kępkach to obecnie najprostsza metoda, aby szybko uzyskać uwodzicielski wygląd.  Kępki bardzo naturalnie podkreślą oko, natomiast wieczorowe sztuczne rzęsy, zapewnią spojrzeniu drapieżny i bardziej sceniczny wygląd. 

Zabiegi na okolicę oka - ampułki, płaty kolagenowe, ultradżwięki, RF , mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa.