MALOWANIE PAZNOKCI

Malowanie paznokci -  Piękne paznokcie są bardzo ważnym elementem  każdej kobiety, która dba o własny wygląd. Wiele analiz pokazało, że panowie zazwyczaj spoglądają na paznokcie partnerki. Najbardziej ważny jest fakt, jak właścicielka o nie dba. Błyszczące i polakierowane paznokcie są pewnego rodzaju wizytówką. Obecnie mamy do wyboru bardzo wiele metod zdobniczych. Paznokcie możemy pomalować tradycyjnie wszystkie na jeden kolor lub każdy na inny. Możemy też pomalować tylko jeden np. serdeczny lub zrobić  tzw. Ombre  - cieniowanie w kilku kolorach. Wszystko jest dozwolone a możliwości jest mnóstwo.

Lakier do paznokci Crackle - lakiery do paznokci które zmienią wygląd paznokci na bardziej orginalne. Lakiery crackle dają efekt lakierów pękających.

Lakier do paznokci FLIP – FLOP Lakier do paznokci dający niezwykłe efekty wizualne pod wpływem zmiany kąta padającego światła. Bardzo atrakcyjny i łatwy do osiągnięcia efekt zmiany kolorów dostępny jest zaraz po pomalowaniu płytki paznokcia. Doskonale sprawdza się na naturalnej płytce jak również żelu czy akrylu. Rewelacyjny lakier, który daje tak widoczne i trwałe zmiany koloru.

Lakiery termiczne - Zostały tak stworzone aby zmieniać kolor pod wpływem temperatury. Lakier zmienia kolor w części paznokcia przylegającej do ciała. Dlatego najciekawiej wyglądają na paznokciach dłuższych  w których po zastosowaniu tego typu lakieru osiągamy efekt dwóch kolorów. Ponadto przy większych  zmianach temperatury  możemy cieszyć oko niesamowitym efektem na całej płytce paznokcia.

Lakiery z efektem Holograficznym -  jest to "gra kolorów". Kolory pięknie przenikają się nawzajem tworząc efekt spektakularny i trójwymiarowy.W zależności od padania światła tęczowy połysk mieni się na różne kolory. Efekt wygląda najlepiej przy dwóch pociągnięciach lakierem po paznokciu. Szybko adaptuje się na paznokciu i dzięki temu wyschnięcie lakieru jest błyskawiczne.

Texture Nail Color - to lakiery z tysiącami drobinek pozwalające stworzyć trójwymiarowy manicure, inspirowany fakturą oraz odcieniami tkanin, które zdominowały ostatnie pokazy mody. Intrygujący efekt wzoru tkaniny, jaki uzyskuje się malując paznokcie preparatami z linii TEXTURED to zasługa specjalistycznej formuły. Dzięki niej to paznokcie, a nie strój grają główną rolę i przyciągają spojrzenia. Oryginalny deseń, zapewnia ciekawy efekt, który doskonale komponuje się z modnymi dodatkami. Wielowymiarowe zestawienie kolorów tworzy bajeczną sieć wesołych tonacji, a matowe wykończenie wydobywa piękno włóczkowej tekstury.