MAKIJAŻ PERMANENTNY

Coraz więcej kobiet decyduje się na wygodny i trwały sposób podkreślenia i korekty swojej naturalnej urody. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, stosowana od ponad 20 lat na całym świecie. Za pomoca makijażu permanentnego można nadać blasku i wyrazistości oczom, skorygować lub zagęścić przerzedzone brwi, nadać piękny, naturalny kolor ustom poprawiając jednocześnie ich kształt. Dzięki mikropigmentacji można również poprawić rysy twarzy po wypadkach, operacjach (zajęcza warga), chemioterapii oraz bliznach i ubytkach. Dzięki szybkiemu rozwojowi mikropigmentacji, nowoczesnym urządzeniom i pigmentom makijaż permanentny można wykonać szybciej, bardziej dokładnie a przede wszystkim bezpiecznie. Zastosowanie nowoczesnych i bezpiecznych środków znieczulających minimalizuje ból odczuwany podczas zabiegu.

Makijaż permanentny wykonujemy na urządzeniu niemieckiej firmy PUREBEAU.

Urządzenie PUREBEAU TRS 250 High Speed na którym pracujemy, uzyskało Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Łódzkich Uroda i Estetyka 2011  w kategorii "Urządzenia fizykalne i aparatura specjalistyczna do salonów i gabinetów kosmetycznych".

Wszystkie używane przez nas pigmenty, igły i urządzenia zostały przebadane dermatologicznie, uzyskały niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają wszelkie wymagania higieny. Personel naszego gabinetu przeszedł gruntowne przeszkolenie w dziedzinie mikropigmentacji w Akademii Makijażu Permanentnego PUREBEAUAGI.