Bon Upominkowy Bo-studio- wspaniały pomysł na prezent 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, wprowadziliśmy do naszej oferty Bony Upominkowe  Bo-studio dla Państwa bliskich, znajomych czy pracowników. Bon upominkowy jest doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ przekazujemy go Państwu wraz z informacją, dla kogo jest on skierowany oraz jakie usługi kosmetyczne obejmuje.

Dodatkowo obdarowany sam decyduje kiedy go wykorzysta umawiając się na indywidualną wizytę w naszym salonie. Jeśli Państwo nie wiedzą jaka usługa najbardziej ucieszy Państwa bliskich, znajomych czy pracowników można wypełnić bon w taki sposób, aby obdarowana osoba sama podjęła decyzję z jakiej usługi chce skorzystać lub doradziła się naszych certyfikowanych kosmetyczek.

Firmowe kosmetyczne bony upominkowe to także niezwykle trafna forma wyróżnienia swoich pracowników. Bony te mogą być tak przygotowane, aby zawierały informację o kwocie do wykorzystania .

Standardowo bony upominkowe nie zawierają informacji o kwocie za jaką zostały wykupione, a minimalna wartość bonu jest równa najtańszej usłudze w naszym cenniku. W przypadku umówienia się na wizytę i nie dotarciu w umówionym terminie bon przepada.

Okres ważności  Bonów Upominkowych to  6 miesięcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpłatnych konsultacji.

Aby zamówić Bony Upominkowe skontaktuj się z nami już dziś !

          Najpopularniejsze pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników