ZABIEGI APARATUROWE

Mikrodermabrazja diamentowa - to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu . Skórę poleruje się za pomocą końcówki z warstwą naturalnego diamentu i usuwa starty naskórek pod ciśnieniem. Dzięki mikrodermabrazji możliwe jest spłycenie blizn i rozstępów, likwidacja drobnych zmarszczek, zmniejszenie porów i przebarwień. Zabieg wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu oraz elastyny, a także stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która bardzo szybko zastępuje tą usuniętą.  Po zabiegu mikrodermabrazji skóra staje się jaśniejsza, świeższa, gładsza i bardziej elastyczna. Zabieg mikrodermabrazji jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny, prosty, trwa krótko, a po jego wykonaniu pacjent natychmiast może powrócić do normalnego funkcjonowania. - Peeling kawtacyjny - kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy na wilgotną skórę podziałają fale ultradźwiękowe. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka.

Peeling kawitacyjny - kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy na wilgotną skórę podziałają fale ultradźwiękowe. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum ,oczyszczenie porów i pozbycie się zaskórników, Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Sonoforeza - wykorzystuje zjawisko fali akustycznej. Za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, wprowadzane są w głąb skóry substancje  aktywne .Efekt zabiegu zależny jest od użytego preparatu, ale również od wpływu samych ultradźwięków na tkanki skórne. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym. Poprawie ulega mikrocyrkulacja i przepływ limfy, podwyższa się poziom pH. Fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu, elastyny.

Prądy d'Arsonvala - są jedną z odmian prądów wysokiej częstotliwości. Urządzenie wytwarza ozon za pomocą wyładowań elektrostatycznych o działaniu dezynfekującym oraz podnosi temperaturę otaczających tkanek. Działanie prądów d’Arsonvala opiera się głównie na oddziaływaniu na naczynia krwionośne oraz zakończenia nerwowe skóry. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, lepsze odżywianie i przemianę materii w tkance skórnej. Zabieg darsonwalizacji działa przeciw trądzikowi, przedwczesnemu wiotczeniu skóry oraz przeciw wypadaniu włosów. Prądy d'Arsonvala stosuje się także w leczeniu nerwobóli, zaburzeń czucia skórnego, świądu i odmrożeń.

IPL firmy L’esthezone - to jedna z najnowocześniejszych technologii przeznaczona do szerokiego zastosowania w medycynie estetycznej i kosmetologii. Nasze urządzenie posiada dualny systemem łączącym zalety technologii intensywnej terapii światłem wspomagane falą radiową. Potrójny system chłodzenia oraz ujemne temperatury na głowicy pozwalają na zniwelowanie bólu i podniesienie skuteczności zabiegu. Lesthezone jest twórcą pierwszego w Polsce programu PEWNY ZABIEG, do którego należy również nasz gabinet , a gwarantuje on sprzęt najwyższej jakości oraz profesjonalnie przeszkolony personel, posiadający certyfikaty Instytutu Lesthezone .Program zapewnia gwarancję bezpieczeństwa oraz oczekiwanych wyników zabiegu i poziomu wykonywanych usług. Urządzenie posiada możliwość zastosowania różnorakich filtrów którymi w szerokości pasma 420-1200nm możemy powodować poszczególne odcięcia mając na celu przeprowadzenie skutecznych zabiegów:

 • usuwanie owłosienia
 • fotoepilacja
 • zamykanie naczyń
 • likwidowanie rumienia
 • fotoodmładzanie
 • likwidacja przebarwień
 • walka z trądzikiem
 • lifting

RF - Radio Frequency - fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Działanie fal radiowych polega na przekazaniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury, poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie .RF - znalazła również zastosowanie w zabiegach na ciało. Dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia, w trakcie sesji zabiegowych można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę np.  skórę brzucha po porodzie lub intensywnym odchudzaniu.

Liposukcja ultradżwiękowa - ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób , tłuszcze transportowane są przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami.

Mezopen - Mezoterapia Mikroigłowa –MICRO NEEDLE THERAPY - metoda pozwala na bezinwazyjne wprowadzanie mezokoktajli w głąb naskórka, które działają silnie przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, regenerująco, intensywnie liftingująco oraz zapobiegają powstaniu przebarwień. Mezopen– to najnowszej generacji urządzenie, które stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Mezoterapia mikroigłowa to doskonała alternatywa dla zabiegów laserowych . Zabieg polega na wytworzeniu w skórze mikro – nakłuć. Dzięki mikro-perforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw. Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona. Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry. Metoda ta efektywnie poprawia kondycję skóry, która staje się miła w dotyku i zdecydowanie lepiej odżywiona. Mezoterapia stymuluje skórę do procesów samo-naprawczych.

Fotonowy Masażer Ultradżwiękowy - Urządzenie łączy w sobie działanie terapii fotonowej i ultradżwięków. Innowacyjne formuły preparatów (polifenole,cyjanidyny,kwas hialuronowy,tripeptydy),synergia składników aktywnych oraz fotodynamiczna technologia LED zapewniają spektakularne działanie zabiegu.  

Efekty zabiegu:

 • regeneracja skóry pod wpływem światła czerwonego LED
 • zwiększenie elastyczności skóry
 • wygładzenie drobnych linii i zmarszczek
 • poprawa kolorytu skóry i jej elastyczności