ZAPOBIEGANIE I OCHRONA

Zabieg przeciwstarzeniowy , rozjaśniający z witaminą C „C WHITE” - Kwas askorbinowy czyli wit C dodawany do kosmetyków rozjaśnia cerę i likwiduje przebarwienia posłoneczne. Witaminę C znajdziemy przede wszystkim w kosmetykach do cery dojrzałej, w kremach ochronnych, rozjaśniających i detoksyfikujących dla osób palących papierosy.  Witamina ta jest tzw. przeciwutleniaczem, który chroni skórę przed promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniami powietrza. Jest także niezbędna przy produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za napięcie i gładkość skóry.
Zabieg na bazie naturalnych składników i witamin młodości – dermokosmetyki Anna Lotan.

Zabieg rozjaśniający przebarwienia i odmładzający z kwasami AHA i wit C - rozjaśnianie przebarwień, wyrównanie kolorytu, działanie antyoksydacyjne.

Zabieg z kwasem hialuronowym - Badania wskazują, że najmniejsze cząsteczki kwasu HA korzystnie wpływają na odbudowę uszkodzonego naskórka (otarta skóra ponownie pokrywa się nabłonkiem).
Działanie nawilżające HA związane jest z bardzo silnymi właściwościami higroskopijnymi. HA w naturalny sposób osłania skórę, tworząc film na jej powierzchni. Ma doskonałe właściwości łagodzące, skutecznie nawilża przesuszoną skórę ze skłonnościami do pierzchnięcia, nadmiernie wysuszoną. Wygładza, poprawia elastyczność, ujędrnia. Dobrze nawilżona warstwa rogowa naskórka staje się bardziej przepuszczalna dla substancji czynnych. zabieg uzupełniający ubytki wody w warstwie hydrolipidowej skóry.

Zabieg z aminokwasami wprowadzanymi Rollerem - aminokwasy kontrolują ciśnienie osmotyczne skóry przez co „zarządzają” dystrybucją wody w skórze.   Działają  antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, przyspieszają regenerację , podnoszą odporność skóry  oraz aktywują produkcję kolagenu . Roller poprzez mikronakłucia skóry zwiększa  wielokrotnie powierzchnię wchłaniania substancji aktywnych. Tworzą się również mikro blizenki,które stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu.